Заклад загальної
середньої освіти IІ-ІІІ ступенів
з різними формами навчання
Бузької сільської ради

Новини

Ми - за чисте довкілля!!

В рамках міжнародної акції «World Cleanup Day» 17 вересня 2021 року учні Закладу ЗСО ІІ-ІІІ ступенів Бузької с/р долучились до генерального прибирання шкільної клумби та прилеглої території.

І знову разом до навчання!!!

1 вересня у Закладі ЗСО ІІ-ІІІ ст. з різними формами навчання Бузької с/р уже традиційно по родинному відсвяткували День знань.

Освіта - шлях до успіху!!!

Чудового літнього ранку 25 червня у Закладі загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів з різними формами навчання Бузької сільської ради відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту.

English club!

2 червня у затишному кафе “Vintage” відбулась зустріч учнів 10 класу нашої школи з волонтерами із Америки. Спілкування було невимушеним та цікавим, обговорювали найрізноманітніші теми: сім’я, професія, хобі, віра, стосунки між людьми.

У пошуках скарбів!!

Відповідно до Указу Президента України В. Зеленського «Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні» та до плану роботи школи протягом всього навчального року в нашому закладі на всіх НКП були проведені заходи, спрямовані на підвищення якості математичної освіти.

Крок у становленні України як європейської держави!

Згідно з Указом Президента України від 19.04.03 р. № 339/2003 в Україні відзначається День Європи - щорічно у третю суботу травня.

Зустрічаємо весну смачно!

В Україні Масниці святкували з давніх-давен. Це веселе свято проводів зими та зустрічі з весною, символом якого були народні гуляння, хороводи і обов’язково смачні млинці та вареники.

Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь!

У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка, відомого художника і геніального поета, якого називають Кобзарем і Пророком нації.

Мова є душею нації!

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

Свято наближається!

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі. У переддень Нового року ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

Тернистий шлях до незалежності!

20 листопада 2020 року в нашій школі пройшли заходи до Дня Гідності та Свободи. Було проведено лінійку «Тернистий шлях до незалежності» біля стели Героям Небесної Сотні, на якій учні та вчителі вшанували пам’ять Героїв Майдану і воїнів-захисників України хвилиною мовчання і покладанням квітів.

І знову до школи!

Ось і промайнуло тепле літо і настала осінь — пора навчання. І знову двері нашої школи радісно відкрились для наших вихованців.