Заклад загальної
середньої освіти IІ-ІІІ ступенів
з різними формами навчання
Бузької сільської ради

Новини

Розквітла вишиванка кольорами…

19 травня ми відзначаємо Всесвітній день вишиванки, свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

В Європу – з Україною в серці!

9 травня Європейським Cоюзом щорічно відзначається День Європи.Це святкування миру і єдності, спрямоване на поширення ідей європейської ідентичності...

Герої не вмирають!

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у Закладі ЗСО ІІ-ІІІ ступенів з різними формами навчання Бузької сільської ради пройшли години пам’яті «Вони завжди у наших серцях», «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки»...

Медіаграмотність –вимога часу!

У наш час особливо важливого значення набуває інформація. Найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використання глобальної мережі Інтернет...

В єдності – наша сила!

Сьогодні, 16 лютого, Заклад ЗСО ІІ-ІІІ ст. з різними формами навчання Бузької с/р долучився до відзначення Дня єднання, метою якого є консолідація суспільства та підтримка України перед лицем загрози в нелегкий для країни час...

Новорічна казка!!

Ось і близиться до завершення 2021 рік. Напередодні цього чудового свята ми знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання...

Зупини насильство - зміни життя !

3 25 листопада по 10 грудня 2021 року Заклад ЗСО ІІ-ІІІ ступенів з різними формами навчання Бузької сільської ради долучився до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»....

Цікаве дослідження культурної спадщини Є.А.Кібрика!!!

До відзначення ювілеїв письменників-краян Миколаївщини 6 грудня 2021 року нашому навчальному закладу випала честь дослідити і презентувати творчість видатного художника, ілюстратора, письменника – Євгенія Адольфовича Кібрика....

Тиждень рідної мови!!!

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ...

Ми - за чисте довкілля!!

В рамках міжнародної акції «World Cleanup Day» 17 вересня 2021 року учні Закладу ЗСО ІІ-ІІІ ступенів Бузької с/р долучились до генерального прибирання шкільної клумби та прилеглої території.

І знову разом до навчання!!!

1 вересня у Закладі ЗСО ІІ-ІІІ ст. з різними формами навчання Бузької с/р уже традиційно по родинному відсвяткували День знань.

Освіта - шлях до успіху!!!

Чудового літнього ранку 25 червня у Закладі загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів з різними формами навчання Бузької сільської ради відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту.

English club!

2 червня у затишному кафе “Vintage” відбулась зустріч учнів 10 класу нашої школи з волонтерами із Америки. Спілкування було невимушеним та цікавим, обговорювали найрізноманітніші теми: сім’я, професія, хобі, віра, стосунки між людьми.

У пошуках скарбів!!

Відповідно до Указу Президента України В. Зеленського «Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні» та до плану роботи школи протягом всього навчального року в нашому закладі на всіх НКП були проведені заходи, спрямовані на підвищення якості математичної освіти.

Крок у становленні України як європейської держави!

Згідно з Указом Президента України від 19.04.03 р. № 339/2003 в Україні відзначається День Європи - щорічно у третю суботу травня.

Зустрічаємо весну смачно!

В Україні Масниці святкували з давніх-давен. Це веселе свято проводів зими та зустрічі з весною, символом якого були народні гуляння, хороводи і обов’язково смачні млинці та вареники.

Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь!

У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка, відомого художника і геніального поета, якого називають Кобзарем і Пророком нації.

Мова є душею нації!

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

Свято наближається!

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі. У переддень Нового року ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

Тернистий шлях до незалежності!

20 листопада 2020 року в нашій школі пройшли заходи до Дня Гідності та Свободи. Було проведено лінійку «Тернистий шлях до незалежності» біля стели Героям Небесної Сотні, на якій учні та вчителі вшанували пам’ять Героїв Майдану і воїнів-захисників України хвилиною мовчання і покладанням квітів.

І знову до школи!

Ось і промайнуло тепле літо і настала осінь — пора навчання. І знову двері нашої школи радісно відкрились для наших вихованців.