Заклад загальної
середньої освіти IІ-ІІІ ступенів
з різними формами навчання
Бузької сільської ради

Зупини насильство – зміни життя !

3 25 листопада по 10 грудня 2021 року Заклад ЗСО ІІ-ІІІ ступенів з різними формами навчання Бузької сільської ради долучився до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Акція проводилась з метою популяризації правової освіти серед учнівської молоді, привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків тощо.
Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. Тому в нашій школі проведено ряд заходів на формування учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства.
Відповідно до плану заходів 25 листопада відбулось відкриття вищеназваної акції. Учні Центрального і Прибужанівського НКП ознайомились з ілюстративно- книжковою виставкою «Насильству-стоп», а також для них було проведено виховну годину «Бережіть жінок».

26 листопада учні Трикратського , Центрального, Вознесенського НКП заповнили анкети (для виявлення проявів насильства), а також пройшло заняття «Що таке насильство. Як себе захистити».


29 листопада психолог В.А.Мельник провела для учнів Центрального НКП виховну годину «Ми за життя без насильства».

30 листопада вчитель історії О.В.Тищенко показала для учнів Центрального НКП фільм «Станція призначення – життя», а також відео «Життя на продаж», «Дві маленькі дівчинки».


1 грудня до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом для учнів Олександрівського, Центрального, Новогригорівського НКП вчителями було проведено вікторину «Що треба знати про СНІД», а також години спілкування «Обери життя», «Толерантне ставлення оточуючих до Віл-інфікованих людей».

  2 грудня до Міжнародного дня боротьби з рабством пройшли виховні години «Не стань жертвою торгівлі людьми», «Незнайомі люди. Правила поведінки», «Особиста гідність. Безпечне життя. Громадянська позиція», «Торгівля людьми – грубе порушення прав громадянина», «Школа прав дитини» для учнів Прибужанівського, Центрального, Новогригорівського НКП.
3 грудня до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями зав.НКП провели виховні години «Дивіться на нас, як на рівних», ««Будемо милосердними», «Людина починається з добра». Також учні Центрального, Новогригорівського, Трикратського НКП переглянули документальний фільм Тофіка Шахвердиєва “Про любов” (про життя дітей з обмеженими можливостями).

10 грудня до Міжнародного дня прав людини для учнів Центрального та Трикратського НКП пройшов виховний захід «Подорож країною Закону та Права», а також виховна година «Права людини понад усе».

 

            Проведені заходи, спонукали до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей(дітей)  з інвалідністю, хворих на ВІЛ.