Заклад загальної
середньої освіти IІ-ІІІ ступенів
з різними формами навчання
Бузької сільської ради

Матеріально-технічне забеспечення

Матеріально-технічне забезпечення

Згідно п.1,2 Розділу УІІ Статуту ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ З РІЗНИМИ ФОРМАМИ НАВЧАННЯ БУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

 

  1. Заклад освіти організовує проведення освітньої діяльності на базах закладів загальної середньої освіти Бузької сільської ради та інших територіальних громад Вознесенського району на підставі договорів на безоплатній основі, використовуючи кабінети інформатики фізики, хімії та інші.
  2. Майно Закладу освіти становлять основні фонди та інші матеріальні цінності, вартість яких відображається у балансі відділу освіти Бузької с/р.

 

 

Згідно Статуту Вознесенської районної вечірньої ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів
п.5.1,5.2 Розділу У :

 МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

        Заклад освіти організовує проведення освітньої діяльності на базах загальноосвітніх навчальних закладів (денних шкіл) Вознесенського району, ОТГ на підставі договорів на безоплатній основі, використовуючи кабінети інформатики фізики, хімії та інші.

Центральний НКП використовує арендоване приміщення профспілкового комітету АПК Вознесенського району, а саме 3 класних кімнати, учительську та санвузел. В наявності є шкільні парти, стільці ,
дошки, шафи для книг та шкільного приладдя, 5 комп’ютерів, принтер. Заклад підключений до інтернетмережі.

Майно Закладу освіти становлять основні фонди та інші матеріальні цінності. вартість яких відображається у балансі відділу освіти, культури,
молоді та спорту Вознесенської районної держадміністрації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.