Заклад загальної
середньої освіти IІ-ІІІ ступенів
з різними формами навчання
Бузької сільської ради

Відзначення Дня Європи

     Згідно з Указом Президента України від 19.04.03 р. № 339/2003 в Україні відзначається День Європи – щорічно у третю суботу травня.
     У 2021 році День Європи на загальнодержавному рівні відзначається 15 травня. День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

     Для ознайомлення шкільної молоді з європейськими цінностями та традиціями, спонукання дітей до висловлювання власної думки через творчість про європейське майбутнє, з 11 по 14 травня у нашій школі проходили заходи, приурочені до Дня Європи.

     На всіх НКП закладу вчителями було проведено виховні бесіди, вікторини, диспути, флеш-моби. Завдяки цим заходам учні розширили знання про культуру, історію, традиції різних народів європейських країн, а також дізналися про  історію створення  Євросоюзу, його символіку, прослухали гімн Європейського союзу.

      Отже, відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у  становленні  України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.