Заклад загальної
середньої освіти IІ-ІІІ ступенів
з різними формами навчання
Бузької сільської ради

Медіаграмотність –вимога часу!

         У наш час особливо важливого значення набуває інформація. Найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використання глобальної мережі Інтернет, яка може бути як всесвітньою енциклопедією, що об’єднує інформаційні ресурси всього світу, так і зловісною павутиною, яка може зашкодити людям.

     17-18 лютого у всіх школах України буде проводитись Всеукраїнський урок медіаграмотності,  спрямований на те, щоб навчити дітей орієнтуватися в інформаційному просторі та «відкидати» неправдиві факти.

       У  нашому навчальному закладі 17 лютого також пройшов вищезазначений урок під гаслом: «Медіаграмотність — це не просто сучасно, це — необхідно», який провела для учнів психолог школи Вікторія Анатоліївна Мельник. Діти дізнавалися про джерела медіа, види маніпуляцій в мережі та способи розпізнавання фейків, вчилися, як працювати з інформацією, а також розглянули процеси створення новин. На завершення уроку учні  взяли участь у анкетуванні «Наскільки я медіаграмотний».

Важливо зберігати психологічне здоров’я учнів. Медіаграмотність – це превентивна зброя проти дезінформації та життєво необхідна навичка.