Заклад загальної
середньої освіти IІ-ІІІ ступенів
з різними формами навчання
Бузької сільської ради

Вшанування пам’яті Т.Г.Шевченко

     У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка, відомого  художника і геніального  поета, якого називають Кобзарем і Пророком нації.

     Нині, як і щороку, у нашій школі з 9 по 12 березня були проведені Шевченківські дні для вшанування пам’яті поета.

     Протягом тижня на всіх НКП нашого навчального закладу було проведено ряд заходів, присвячених цій визначній людині:  фотопрезентацію «Живописні полотна Тараса Шевченка», під час якої учні школи могли познайомитися з картинами Т. Г. Шевченка, а також дізнатися про техніки малювання, якими він володів. Також була представлена виставка книг  «Володар у царстві духа», на якій представлено багато книг про Т.Шевченка, в тому числі «Кобзар» різних років видання.

     9 березня до  дня народження Т.Г.Шевченка на Олександрівському  НКП пройшов виховний захід «Тарас Шевченко – світова наша слава», під час якого учні згадали цікаві епізоди з життя поета, прослухали вірші, присвячені Кобзарю, почули записи улюблених народних пісень
Т. Шевченка. Закінчився захід закликом з вірша великого сина нашого народу: «Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь».

     10 березня для учнів Центрального НКП вчитель української мови
Світлана Анатоліївна Гладир провела літературну годину «Величне слово Кобзаря», метою якої було розширення знань учнів про життя і творчість поета, виховання пошани до нашого героїчного минулого.

     Тарас  Шевченко все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Будьмо вдячні йому за прекрасні вірші і  картини. Читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар.