Заклад загальної
середньої освіти IІ-ІІІ ступенів
з різними формами навчання
Бузької сільської ради

У пошуках скарбів!

Відповідно до Указу Президента України В. Зеленського «Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні» та до плану роботи школи протягом всього навчального року в нашому  закладі на всіх НКП були  проведені  заходи, спрямовані на підвищення якості математичної освіти.
Новий навчальний рік розпочався нестандартно та креативно, а саме математичним квестом «У пошуках скарбів».

Постійно на  уроках математики проводились інформаційні  хвилинки  «Цікавинки із життя видатних математиків». Учні мали можливість ознайомитись із цікавими фактами та обговорити ряд повідомлень, пов’язаних з історією розвитку математики та життя видатних людей.
А фінальною частиною Року математичної освіти стало проведення Тижня математичних знань.
Вчитель математики Т.В.Куценко 12 травня на Центральному НКП провела турнір «Математичний крос». Учні поділились на команди, розгадували кросворди, розв’язували логічні задачі і головоломки із сірниками, відповідали на запитання , а також взнали багато цікавого про історію походження математичних знаків, познайомилися із різноманітними легендами про математику.

 

 

На Олександрівському НКП і Центральному НКП також відбулися різноманітні змагання та конкурси, які провели  для учнів з 12 по 20 травня  Л.А.Подчаха і Т.В.Куценко. Учні 6-8  класів грали у математичне лото та здійснили віртуальну історичну подорож «Як люди навчились рахувати» . Учні 9 класу були учасниками усного журналу «Чи знаєте ви, що…» та взяли участь у “Веселих змаганнях”. Учні 10-12 класів захищали проєкти »Математика навколо нас», «Життя видатних математиків світу та України», грали в математичну гру «Що? Де? Коли?».

 

 

 

 

19 травня для учнів Вознесенського НКП вчитель математики Нікітченко Т.М. провела цікавий позакласний захід «Подорож у країну Логіки». Під час цієї подорожі учні відвідували незвичайні міста,  із задоволенням розв’язували жартівливі задачі, математичні ребуси, виявляли закономірності між числами та знаками дій. Також відвідали місто Творчості, у якому виявили нестандартне мислення та винахідливість, утворюючи певні геометричні фігури. У місті Народної Мудрості діти відчули зв’язок математики з предметом української мови, пригадавши більше ста прислів’їв, приказок та загадок з числівниками. Всі учні отримали емоційно-позитивний заряд. Кожен із них, враховуючи свої індивідуальні особливості та інтереси, міг працювати із захопленням. Під час заходу учні дізналися багато пізнавального, нового і корисного з математики

 

 

 

 

 

 

 

Проведені заходи були якісними, цікавими, креативними, ефективними. Усі учні мали можливість проявити свої математичні, організаторські, творчі, інтелектуальні здібності, вміння логічно мислити, загальну ерудицію та поглибити свої знання з математики.