Заклад загальної
середньої освіти IІ-ІІІ ступенів
з різними формами навчання
Бузької сільської ради

Новий рік

Свято наближається

     Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі. У переддень Нового року  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися,  учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу –  прикрасити новорічну  ялинку та шкільний холл  сніжинками, гірляндами та іграшками.
     І ось, 29 грудня відбулося справжнє свято для наших учнів. Цьогоріч це був веселий новорічний КВК. Учні розділились на команди «Шалені Санти» і «Веселі сніговики», в ролі журі виступили вчителі школи.Спочатку команди представили себе у конкурсі «Візитка», вражаючи всіх присутніх артистизмом та умінням перевтілюватись. Далі учасники КВК мали змогу проявити себе з різних сторін: у «інтелектуальному марафоні», під час «танців з кульками», при вигадуванні «шкільних народних прикмет» тощо.
     Також повеселив присутніх конкурс капітанів команд, «показ мод» і змагання «Вгадай мелодію».
     Для глядачів також були проведені веселі конкурси. У чесній напруженій боротьбі перемогу здобула команда «Веселі сніговики», але ніхто не засмутився, адже попереду всіх чекали подарунки від Діда Мороза і солодкий стіл.
     Загалом, усе було чудово, весело, на позитиві. З гарним настроєм – усі на зимові канікули!